Τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

Νέα

  • Αποτελέσματα Κατατακτήριων Εξετάσεων 2016

    ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-2017

     

     ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

      ΒΑΘΜΟΙ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ Ι ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ
    1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9,0 7,0 5,0 7,0
    2 ΑΡΝΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 8,0 10,0 8,5 8,8
    3 ΒΕΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 8,0 5,0 8,5 7,2
    4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 10,0 10,0 9,0 9,7
    5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 6,0 8,5 8,5 7,7
    6 ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10,0 10,0 9,0 9,7
    7 ΛΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9,0 10,0 8,5 9,2
    8 ΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8,0 8,0 8,5 8,2
    9 ΜΑΣΤΟΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 10,0 8,5 8,0 8,8
    10 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9,0 10,0 5,0 8,0
    11 ΝΕΒΟΛΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 9,0 10,0 8,5 9,2
    12 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 9,0 7,5 10,0 8,8
    13 ΝΤΑΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 9,0 8,5 8,0 8,5
    14 ΠΑΠΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 9,0 6,5 8,5 8,0
    15 ΠΑΤΡΑ ΑΝΝΑ 6,0 7,5 8,0 7,2
    16 ΠΛΙΑΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6,0 8,5 9,0 7,8
    17 ΣΔΡΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 8,0 5,0 10,0 7,7
    18 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 7,0 8,0 5,0 6,7
    19 ΣΠΑΧΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 9,0 10,0 8,0 9,0
    20 ΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10,0 10,0 7,5 9,2
    21 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10,0 8,0 8,5 8,8
    22 ΤΖΗΜΟΥΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7,0 9,5 7,5 8,0
    23 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 9,0 7,5 8,5 8,3
    24 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 8,0 8,0 5,0 7,0
    25 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 8,0 7,5 8,5 8,0
    26 ΦΑΦΟΥΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 8,0 7,5 8,5 8,0
    27 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 8,0 9,0 8,5 8,5

     Οι είκοσι επτά (27) υποψήφιοι (επιτυχόντες) με τη μεγαλύτερη βαθμολογία είναι:

      ΒΑΘΜΟΙ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
    Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΚΡΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗ Ι ΜΕΣΟΣ ΟΡΟΣ
    1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 10,0 10,0 9,0 9,7
    2 ΙΝΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 10,0 10,0 9,0 9,7
    3 ΛΙΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 9,0 10,0 8,5 9,2
    4 ΝΕΒΟΛΙΑΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 9,0 10,0 8,5 9,2
    5 ΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10,0 10,0 7,5 9,2
    6 ΣΠΑΧΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 9,0 10,0 8,0 9,0
    7 ΑΡΝΙΔΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 8,0 10,0 8,5 8,8
    8 ΜΑΣΤΟΡΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 10,0 8,5 8,0 8,8
    9 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 9,0 7,5 10,0 8,8
    10 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 10,0 8,0 8,5 8,8
    11 ΝΤΑΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 9,0 8,5 8,0 8,5
    12 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 8,0 9,0 8,5 8,5
    13 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 9,0 7,5 8,5 8,3
    14 ΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8,0 8,0 8,5 8,2
    15 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9,0 10,0 5,0 8,0
    16 ΠΑΠΠΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 9,0 6,5 8,5 8,0
    17 ΤΖΗΜΟΥΡΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7,0 9,5 7,5 8,0
    18 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 8,0 7,5 8,5 8,0
    19 ΦΑΦΟΥΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 8,0 7,5 8,5 8,0
    20 ΠΛΙΑΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6,0 8,5 9,0 7,8
    21 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 6,0 8,5 8,5 7,7
    22 ΣΔΡΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 8,0 5,0 10,0 7,7
    23 ΒΕΡΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 8,0 5,0 8,5 7,2
    24 ΠΑΤΡΑ ΑΝΝΑ 6,0 7,5 8,0 7,2
    25 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9,0 7,0 5,0 7,0
    26 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 8,0 8,0 5,0 7,0
    27 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΣ 7,0 8,0 5,0 6,7

    Οι εγγραφές των παραπάνω επιτυχόντων των κατατακτηρίων εξετάσεων στο Τμήμα για το ακαδημαϊκό έτος 2016–17 θα γίνουν από τη Δευτέρα 9 Ιανουαρίου 2017 μέχρι και την Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017 και ώρες 11:00 – 13:00.

    Για την εγγραφή τους οι επιτυχόντες ή νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο, καταθέτουν στη Γραμματεία του τμήματος τα ακόλουθα δικαιολογητικά:

    - Αίτηση για εγγραφή (θα την παραλάβουν από τη γραμματεία)

    - Φωτοτυπία της αστυνομικής ταυτότητας

    -Βεβαίωση ΑΜΚΑ

    - Μια  (1) φωτογραφία τύπου αστυνομικής ταυτότητας

    - Περίγραμμα Μαθημάτων από το Τμήμα Προέλευσης (για τα μαθήματα που επιθυμούν απαλλαγή)

    - Αναλυτική Βαθμολογία (εάν δεν είχαν προσκομίσει με την αίτησή τους)

    Για τη διευκόλυνσή σας δείτε τα μαθήματα του Τμήματος εδώ

     

    Από τη Γραμματεία   του Τμήματος

Υποσέλιδο

Panorama 2.resized

Διεύθυνση:

ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας
Κοίλα Κοζάνης, Τ.Κ. 50100

Πρόεδρος Τμήματος:

Σαριαννίδης Νικόλαος

Τηλ. Επικοινωνίας:

24610 40161-4, Voip: 1038, 1044
24610 68038

Τηλ 24610 68222 / 68207

Fax 24610 33521

E-mail  sec-loxri@teiwm.gr

           sec-logist@teiwm.gr